رفتن به محتوای اصلی
x
 • نشست ماهانه دفتر ارتباط باصنعت دانشکده توانبخشی (شهریورماه)

   

  در ادامه سلسله نشستهای علمی با فعالان و مبتکران صنعت بویژه حوزه تجهیزات توانبخشی، ساعت 10 صبح روز سه شنبه 21 شهریورماه 1402 جلسه آشنایی با پروژه های درحال اجرای شرکت پارتاک طب اسپاد در سالن پویش دانشکده علوم توانبخشی برگزار گردید.

 • هفته دولت گرامی باد

  دولت شهید رجائی، نخستین دولت مکتبی بود که پس از حاکمیّت لیبرالها در کشور، عهده‏ دار امور مملکت گردید و در آن دوره‏ ی بحرانی حداکثر تلاش و کوشش خود را برای خدمت به اهداف مقدس انقلاب صادقانه اعمال کرد تا آنجا که جان خویش را بر سر آن نهادند.

   

  هفته دولت بهترین فرصت برای تبیین گفتمان و بیان دستاوردها و خدمات نظام اسلامی است.
  هفته دولت مبارک

 • کارگاه تخصصی عملی صدا درمانی

  کارگاه تخصصی عملی صدا درمانی در مدیریت وزوز گوش برگزار شده توسط گروه شنوایی شناسی دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۴۰۲
  همراه با ۵ امتیاز بازآموزی
  مکان: تالار معرفت دانشکده علوم توانبخشی

 • کارگاه تخصصی عملی صدا درمانی در مدیریت وزوز گوش

  ⚜️گروه شنوایی شناسی دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می نماید⚜️

  🔅کارگاه تخصصی عملی صدا درمانی در مدیریت وزوز گوش🔅


  🟡این کارگاه به صورت حضوری و با ظرفیت 30 نفر شرکت کننده می‌باشد.

  📅‌تاریخ برگزاری:۱۹ مرداد ۱۴۰۲
  ⌚️ساعت: 8 الی 14

  🖇همراه با  5 امتیاز بازآموزی
  🔴کد شناسه ثبت نام: 199318🔴
  مکان: تالار معرفت دانشکده علوم توانبخشی  🟠‌جهت ثبت‌نام به سامانه آموزش مداوم خود مراجعه فرمایید

 • روز ملی شنوایی شناسی

  با مسرت و افتخار فرا رسیدن دهم مرداد ماه که بعنوان روز ملی شنوایی شناسی نامگذاری شده است را خدمت تمامی تلاش گران عرصه شنوایی شناسی به خصوص اعضای محترم هیأت علمی و همکاران محترم شنوایی شناسی در دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تبریک عرض میکنم و برای شما همکاران فعال و تلاشگر که با تلاش خود حس زیبای شنیدن را برای افراد به ارمغان می‌آورید، آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون علمی دارم.

 • مراسم پرفیض سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)

  ️همزمان با دهه اول ماه محرم، مراسم پرفیض سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و قرائت زیارت عاشورا در محل دانشکده علوم توانبخشی با حضور ریاست و معاونین محترم دانشکده در جمع پرسنل محترم دانشکده برگزار گردید.

 • دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تنها دانشگاه منطقه ۷ آمایشی دارای رشته فیزیوتراپی است
  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تنها دانشگاه منطقه ۷ آمایشی دارای رشته فیزیوتراپی است

  متن کامل خبر

 • سلسله نشست‌های خبری ترجمان دانش

  در سلسله نشست‌های خبری ترجمان دانش، چهارمین جلسه خبری ترجمان دانش، با حضور دکتر مهدی احمدی فر، مدیر واحد ترجمان دانش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دکتر ماهرخ کشوری،از اعضاء هیات علمی وابسته گروه اخلاق پزشکی، دکتر لیلا قسیسین، مدیر گروه آموزشی گفتاردرمانی، دکتر ابراهیم صادقی،استاد، مرکز تحقیقات اختلالات اسکلتی و عضلانی، گروه ارتوز و پروتز، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، در محل سالن اجتماعات معاونت تحقیقات و فناوری ، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

 • فیزیوتراپی؛ مسیری برای بازگشت نبض سلامتی

  مصاحبه سرکار خانم دکتر زهراسادات رضائیان (عضو محترم هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان) و جناب آقای دکتر احسان قاسمی (عضو محترم هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان) با خبرگزاری ایمنا در خصوص فیزیوتراپی

  ممکن است بروز آسیب‌های جسمی و عارضه‌های متعدد برای افراد، اختلال در انجام فعالیت‌های روزمره و شغلی را به همراه داشته باشد، از همین رو توجه به رفع آسیب‌های جسمی با روش‌های درمانی از جمله فیزیوتراپی به منظور کاهش درد و کمک به عملکرد، حرکت و زندگی بهتر حائز اهمیت است و باید مورد توجه قرار گیرد.

 • کارگاه تخصصی عملی ارزیابی گوش واقعی REM

  کارگاه تخصصی عملی ارزیابی گوش واقعی REM برگزار شده توسط گروه شنوایی شناسی دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در تاریخ ۲۹ تیر ماه ۱۴۰۲ همراه با ۵ امتیاز بازآموزی؛

  سخنرانان: اقایان محمدحسین نیلفروش و امین ابراهیمی
  مکان: تالار معرفت دانشکده علوم توانبخشی