اولین کلینیک تخصصی مشکلات کف لگن کشور که در دانشکده علوم توانبخشی تاسیس شده است، خود حاصل یک همکاری بین رشته ای فشرده، منظم و هدفمند میان متخصصان این دانشکده و اساتید سایر رشته های پزشکی مانند گوارش، اورولوژی، زنان، روانپزشکی و... می باشد. در اصل شکل‌گیری این کلینیک تخصصی محصول فعالیت بیش از ۱۸ ماه هسته تحقیقاتی کف لگن می‌باشد که در اولین جشنواره پژوهش در علوم توانبخشی در سال ۱۳۹۳ موفق به کسب رتبه اول از میان بیش از ۲۰ هسته تحقیقاتی ثبت شده در دانشکده علوم توانبخشی گردید و هم راستا با فعالیت درمانی خود با کمک اساتید مجربی که عضو این هسته هستند طرح‌های تحقیقاتی و آماده سازی ابزاری‌های تحقیقات جهت درمان و تحقیقات در دست انجام دارد و به فراخور کارگاه‌های آموزشی ارزشمندی برای دانشجویان علاقمند و همکاران فعال در سطح شهر برگزار می‌کند.

به عبارت دیگر مجموعه مراکز تحقیقاتی دانشکده علوم توانبخشی علاوه بر سه مرکز اختلالات عضلانی ـ اسکلتی، اختلالات ارتباطی و شکاف لب و کام شامل کلینیک تخصصی اختلالات کف لگن می‌باشد که در کنار خدمات بالینی تلاش دارد ماهیت پژوهشی خود را حفظ کند و ما امیدواریم در آینده نزدیک بتواند خود تبدیل به یک مرکز پژوهشی تخصصی شود.

تشکیل هسته تحقیقاتی کف لگن به همت و پشتکار آقای عباسعلی پورمومنی از اعضای هیآت علمی باسابقه گروه فیزیوتراپی بود که با سعه صدر به هماهنگی و پیگیری جلسات منظم هسته و تنظیم خط مشی آن پرداخت. در طی جلسات هفتگی که از حدود سال ۱۳۹۱ به پیشنهاد و دعوت ایشان آغاز شد برنامه هسته تنظیم و تدوین گردید و خط مشی آتی آن تعیین شد.

 در حال حاضر مسئول کلینیک تخصصی اختلالات کف لگن فیزیوتراپیست آناهیتا ترک زاده می باشد و این کلینیک همه روزه از ساعت ۸ الی ۱۲ اماده پذیرایی از مراجعین محترم از سطح استان و کشور است.

 

ساعات مراجعه به کلینیک: شنبه تا چهارشنبه ۸ صبح الی ۱۲ ظهر

شماره تماس : ۳۷۹۲۵۰۹۶

کروکی کلینیک:۳۷۹۲۵۲۲۰

جمعه, ۲۰ تير, ۱۳۹۹