اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی   در نظر دارد همزمان با هفته بزرگداشت کارگر  نخستین جشنواره عکس سلفی "من به پدر و یا مادر کارگرم افتخار می کنم" را برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی سازمان  تامین اجتماعی  این مسابقه با هدف ارج نهادن به زحمات و تلاش های کارگران  عزیز  در بخش های مختلف  صنعتی، کشاورزی، خدماتی و... و نقش بی بدیل آنان در  تعالی ورشد فرزندان و شکوفایی اقتصاد کشور  برای تمامی فررندان کارگران عزیز برگزار می شود.

بر پایه این گزارش این جشنواره سلفی عکس  با شعار" من به پدر و مادر کارگرم افتخار می کنم" برای تمامی  اقشار  جامعه در سطوح مختلف سنی، تحصیلی و... می باشد که پدر و یا مادرشان به عنوان کارگر فعالیت می کند .

بر اساس این گزارش در فرخوانی که در این رابطه انتشار یافته  منظور از کارگر را  تمامی کارگران(زن ومردشاغل در واحدهای صنعتی، تولیدی و صنفی، رانندگان، قالیبافان، صیادان، کارگران ساختمانی، رفتگران، نیروهای خدماتی شرکت ها و سازمان ها و... کار می کنند تعریف کرده است.

بر اساس این گزارش؛ هر عکاس می‌تواند ۳ قطعه عکس شماره گذاری شده را به همراه فایل wordاز اطلاعات شخصی شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و موبایل، آدرس پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس،نوع و مدل گوشی را، به آدرس پست الکترونیک  photo@tamin.ir  ارسال کند.

همچنین،عکس ها باید در محل کار و یا دارای نشانه هایی از کار مانند لباس کار، ابزار کار و... باشند. در این فراخوان آخرین مهلت ارسال آثار؛ ۱۰ خرداد ماه۱۳۹۵ تعیین شده است و نتایج اهدای جوایز؛تیرماه ۱۳۹۵همزمان با هفته تامین اجتماعی خواهد بود.

گفتنی است مقرر است برای:

عکس اول؛لوح تقدیر، تندیس جشنواره و ۳ سکه تمام بهار آزادی

عکس دوم؛لوح تقدیر و ۲ سکه تمام بهار آزادی

عکس سوم؛لوح تقدیر و ۱ سکه تمام بهار آزادی و برای

عکس  های راه یافته به بخش مسابقه نیز ۲۰۰هزارتومان کارت اعتباری اهدا خواهد شد.

دیدگاه جدیدی بگذارید

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
يكشنبه, ۱۵ تير, ۱۳۹۹