previous pauseresume next

رور جهانی معلولان گرامی باد

مجمع عمومی سازمان ملل متحد از سال ۱۹۲۲ سوم دسامبر را بعنوان روز جهانی معلولان تعبن کرد. هدف از تعین این روز ارتقاء تفکر عمومی در باره مسائل مربوط به معلولیت‌های مختلف و افزایش آگاهی‌هایی است که به مشارکت افراد معلول در تمامی جنبه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، تحصیلی و فرهنگی زندگی منتج می‌شود. دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان این روز را به دانشجویان، اساتید و کارمندان معلول و پر افتخاری که ثابت کردند معلولیت محدودیت نیست صمیمانه تبریک می‌گوید. به همین مناسبت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم توانبخشی مراسمی در دانشکده برگزار کرد که به روایت تصویر در ادامه مطلب آمده است.

روابط عمومی دانشکده علوم توانبخشی

ثبت اختراع

مصطفی کمالی اردکانی موفق شد اختراع خود را تحت عنوان راهبر بریسی - درمانی قابل تنظیم کودکان فلج مغزی به ثبت برساند.

گفتنی است این دومین اختراع مصطفی کمالی می‌باشد.

ضمن تبریک برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون داریم.

روابط عمومی دانشکده علوم توانبخشی

ثبت اختراع در حوزه گفتاردرمانی

فاطمه ابناوی عضو گروه گفتاردرمانی دانشکده علوم توانبخشی موفق شد اختراع خود را تحت عنوان "تقویت تمییز شنیداری با استفاده از صفحه ارتعاشی محرک حس لامسه" به ثبت برساند.

ضمن تبریک برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون داریم

روابط عمومی دانشکده علوم توانبخشی

حذف امتیاز مقاله از ارتقای اساتید علوم پزشکی

قائم‌مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از پیشنهاد به هیات ممیزه این وزارتخانه برای تغییر در آیین نامه ارتقای اعضای هیات علمی علوم پزشکی ویژه سرآمدان آموزش و درمان خبر داد.
 

سومین روز کنگره بین المللی ارتوز و پروتز

سومین روز کنگره بین المللی ارتوز و پروتز با تلاوت قرآن کریم سپس سرود ملی و در نهایت پخش انیمیشن از کنگره دوازدهم ارتوز پروتز آغاز شد.

برگزاری دومین روز کنگره بین المللی ارتوز و پروتز ایران در تهران

روز دوم اولین کنگره بین المللی ارتوز و پروتز ایران با تلاوتی از آیات قرآن کریم و پخش انیمیشینی از دوازدهمین کنگره ارتز پروتز ایران آغاز شد. به گزارش گزارشگر روابط عمومی دانشکده علوم توانبخشی، روز دوم کنگره بیشتر به ارائه مقالات اختصاص یافته است.

برگزاری کنگره بین المللی ارتوز و پروتز

کنگره بین المللی ارتوز و پروتز ایران از دیروز ۲۵ آبان ماه ۹۵ شروع شد. به گزارش امیر حسین زارع، نماینده روابط عمومی دانشکده علوم توانبخشی جهت گزارش از کنگره بین المللی ارتوز و پروتز ایران، اولین روز کنگره صبح سه شنبه ۲۵ آبان ماه  ساعت ۸ صبح آغاز شد. شروع برنامه با تلاوتی از آیات کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی و سپس پخش انیمیشینی از دوازدهمین کنگره ارتز پروتز ایران آغاز شد. شرکت کنندگان این کنگره بین المللی، اساتید، دانشجویان، نخبگان دانشجویی، تمامی متخصصین ارتوز و پروتز و رشته‌های وابسته می‌باشند.

پیام سید کلاته دبیر کمتیه تحقیقات دانشجویی شد

طبق آخرین خبر بدست آمده پیام سید کلاته دانشجوی ارشد گفتاردرمانی دانشکده علوم توانبخشی با بالاترین  رای دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده علوم توانبخشی شد.

ضمن تبریک، امیدواریم این موفقیت سکوی پرتابی برای شروع فعالیت‌های وسیع‌تر، کاربردیتر و مفیدتر در کمیته تحقیقات دانشجویی باشد.

 

روابط عمومی دانشکده علوم توانبخشی

خبری خوش برای تیم‌های برگزیده رویداد زنبور عسل

مدیریت فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرد، از طرف شورای محصول محور دانشگاه به برندگان رویداد زنبور عسل گرانت تحقیقاتی اهدا می‌گردد. تیم‌های منتخب باید جهت دریافت گرانت تحقیقاتی خود، در اسرع وقت نسبت به تکمیل و ارسال پروپوزال محصول محور اقدام نمایند. گفتنی است تنها به تیم‌هایی که تا قبل از پایان زمان فرآخوان شورای محصول محور اقدام نمایند گرانت تعلق خواهد گرفت.

موفقیت تیم‌های دانشکده علوم توانبخشی در همایش از ایده تا ثروت در حوزه سلامت

دانشجویان هوشمند و خوش فکر دانشکده علوم توانبخشی در قالب تیم‌های دانشجویی موفق شدند ۴ لوح زنبور عسل و جوایز برتر همایش از ایده تا ثروت در حوزه سلامت را به خود اختصاص دهند.

صفحه‌ها

کارگاه آموزشی دو روزه " طراحی و ساخت پروتز اندام فوقانی"

کارگاه دو روزه "طراحی و ساخت پروتز اندام فوقانی" همراه با ۱۰ امتیاز آموزش مداوم در تاریخ شانزدهم و هفدهم خرداد ماه در محل کلینیک ارتوپدی فنی دانشکده برگزار می گردد.

مدرسین کارگاه آقایان مهندس عباس عزیزی کارشناس با سابقه بنیاد جانبازان استان اصفهان و جناب آقای مهندس محمد جواد نوری عضو گروه ارتوپدی فنی می باشند.

کارگاه آموزشی دو روزه با عنوان " طراحی و ساخت بریس ستون فقرات کایفولوژیک"

به اطلاع کلیه دانشجویان و همکاران محترم می رساند کارگاه آموزشی دو روزه با عنوان "طراحی و ساخت بریس ستون فقرات کایفولوژیک"در تاریخ یازدهم و دوازدهم خرداد ماه با تدریس اساتید محترم آقایان دکتر ابراهیم صادقی (دکترای تخصصی ارتوپدی فنی از دانشگاه سالفورد انگلستاندکتر عبداله هادی (متخصص ارتوپدی و فوق تخصص جراحی ستون فقرات) و دکتر عبدالکریم کریمی (دکترای تخصصی فیزیوتراپی) محل تالار معرفت و کلینیک ارتوپدی فنی دانشکده برگزار می گردد.

لازم به ذکر است این کارگاه ددارای ۱۰ امتیاز باز آموزی ویژه کارشناسان،کارشناسان ارشد و دکترای ارتوپدی فنی می باشد.جهت ثبت نام یک هفته قبل از برگزاری آزمون به سایت سامانه آموزش مداوم اصفهان مراجعه نموده و اقدام به ثبت نام آنلاین نمائید.جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به کارگاه با داخلی ۵۰۱۹ (آقای کمالی) تماس حاصل فرمائید

برگزاری جشنواره ایده ها و فرصت ها (ایده­ شو فناوری مواد و تجهیزات پزشکی)

به اطلاع پژوهشگران و علاقه‌مندان میرساند با عنایت به مصوبه هیجدهمین جلسه شورای پژوهشی دانشکده فناوری‌های نوین و با عنایت به مذاکرات به عمل آمده با شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان در خصوص برگزاری رویداد ایده ­شو «فناوری مواد وتجهیزات پزشکی» مقرر گردید این رویداد با همکاری دانشکده فناوریهای نوین از ساعت ۱۵ الی ۲۰ روز چهارشنبه مورخ ۱/۲/۹۵  در تالار ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار گردد.

کارگاه ارایه پروژه‌های عملیاتی مرتبط با بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش

معاونت آموزشی دانشکده علوم توانبخشی با همکاری مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی (EDC) کارگاهی جهت آشنایی با بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش پزشکی، بارش افکار و ارایه پروژه‌های عملیاتی برگزار می‌کند.

برگزاری کارگاه ارزیابی و توانبخشی وزوز

کارگاه ارزیابی و توانبخشی وزوز با حضور اعضای هیات علمی شنوایی شناسی و در خصوص موضوعات مرتبط با ارزیابی و توانبخشی وزوز به صورت کارگاهی  اجرا خواهد شد.

مدیر گروه و دبیر علمی کارگاه: دکتر حسین طالبی

زمان: پنج شنبه مورخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ از ساعت ۸ الی ۱۳ 

کنفرانس علمی مولتیپیل اسکلروزیس (M.S)

گروه کاردرمانی دانشکده علوم توانبخشی در نظر دارد کنفرانسی علمی یکروزه تحت عنوان ام اس برگزار کند.

 

سخنرانان: آقای آزادی، آقای دکتر شایگان نژاد، خانم تکتم مظاهری و آقای ولی شیری

دارای ۳ امتیاز بازآموزی

زمان: ۹۴/۱۲/۳ - ساعت ۸ صبح الی ۱۴

مکان: سالن معرفت دانشکده علوم توانبخشی

ثبت نام از طریق سامانه آموزش مداوم

گروه کاردرمانی دانشکده علوم توانبخشی برگزار می‌کند

مراقبت‌های روزمره در کودکان فلج مغزی

 

مدرسین: آقای دکتر دالوند ، خانم دکتر دهقان، آقای آزادی ، خانم جلیلی، خانم  فخاری نیا

دارای ۵ امتیاز بازآموزی

 

زمان: ۹۴/۱۱/۲۸  - ۸ صبح الی ۱۴

مکان:سالن معرفت دانشکده علوم توانبخشی

ثبت نام از طریق آموزش مداوم

نشست علمی و تبادل نظر

نشست علمی و تبادل نظر در ارتباط با مباحث کتاب:

diagnosis and treatment of movement impairment syndromes

برنامه سمینار دانشجویان کارشناسی ارشد گروه فیزیوتراپی

گروه فيزيوتراپي دانشكده علوم توانبخشي برگزار مي‌كند:

گروه ارتوپدي فني برگزار ميكند

زمان ۱۷ ارديبهشت ماه

مكان: سالن معرفت دانشكده علوم توانبخشي

Journal club

گروه فیزیوتراپی دانشکده ی علوم توانبخشی برگزار مي‌كند.

Journal Club تحت عنوان:

  "خستگی در بیماران MS"

طرح خدمات بانکی بانک مسکن جهت استفاده کارکنان و دانشجویان

بانک مسکن شعبه آزادی طرح خدمات بانکی جهت استفاده کارکنان و دانشجویان را اعلام نموده است.

فراخوانی ششمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران

سازمان جهاد دانشگاهی تهران در نظر دارد با همکاری و حمایت شماری از سازمان‌ها و نهادهای علمی و فرهنگی کشور، ششمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران را برگزار می‌کند.

جشنو.اری فرهنگی

اطلاعیه مهم

«قابل توجه کلیه دارندگان انواع موافقت اصولی مؤسسات پزشکی و پیراپزشکی که هنوز پروانه بهره برداری دریافت نکرده اند.» با توجه به استقرار سامانه الکترونیکی صدور پروانه ها و مدیریت اطلاعات مؤسسات پزشکی از ۱۳ مردادماه ۹۵ و ضرورت ثبت، ساماندهی و تعیین تکلیف کلیه موافقت اصولی های مؤسسات پزشکی و پیراپزشکی صادره قبل از استقرار سامانه مذکور، لازم است کلیه دارندگان موافقت اصولی کلیه تجهیزات سرمایه ای، بخش های مستلزم اخذ موافقت اصولی و مؤسساتی که موافقت اصولی آنها از طریق سامانه صادر نشده و در سامانه ثبت نگردیده اند جهت ثبت اطلاعات مذکور به آدرس الکترونیکی Parvaneh. Behdasht.gov.ir مراجعه نمایند.

ثبت نام بیست و پنجمین دوره دانشجوی نمونه

متقاضیان شرکت در بیست‌ و پنجمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه می‌توانند از امروز یکشنبه ۲  الی ۲۰ آبان ماه به سامانه nemooneh.saorg.ir  مراجعه و ثبت‌نام الکترونیکی خود را انجام دهند.
 

سمینار سراسری ارزیابی صلاحیت بالینی

سمینار سراسری ارزیابی صلاحیت بالینی در تاریخ ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۵ توسط مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری دبیرخانه های مرتبط معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می­ گردد.

کلیه علاقه مندان اعم از اساتید، کارشناسان و دانشجویان علوم پزشکی می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به سایت http://edc.tums.ac.ir مراجعه فرمایند.

جهت دیدن اطلاعیه اینجا را کلیک کنید.

هشتمین جشنواره فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

 هشتمین جشنواره فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با اعلام فراخوان شرکت در این جشنواره کلید خورد. برای اولین بار در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، دانشجویان کل کشور امکان رقابت در یک جشنواره فرهنگی را خواهند داشت.

از ویژگی‌های هشتمین جشنواره فرهنگی، اضافه شدن بخش کارکنان، اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی، ستاد وزارتی و جامعه پزشکی کشور در جشنواره است.

 بر اساس فراخوان منتشر شده دانشجویان وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی نیز می‌توانند در این دوره از جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت حضور یابند.

اقتصاد مقاومتی و تولید ملی، اخلاق اسلامی و انسانی، انسجام و وفاق ملی، اقتدار ایرانی و اهتمام به مشکلات جوانان از محورهای مورد تاکید در این دوره از جشنواره است.
 

آموزش دانشکده علوم توانبخشی برگزار می‌کند

کارگاه آشنایی با آئین نامه آموزشی دوره کارشناسی ارشد توسط مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشکده علوم توانبخشی برگزار می‌گردد

حضور کلیه دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ورودی سال جدید(۹۵) در این کارگاه الزامی می‌باشد و برای سایر دانشجویان اختیاری است.

زمان: دوشنبه، ۲۶ مهرماه   ساعت ۱۲:۳۰

مکان: سالن شهید خرازی دانشکده علوم توانبخشی

 

 

آموزش دانشکده علوم توانبخشی

پوسترهای اطلاع رسانی کمیته تحقیقات دانشجویی

جهت دیدن پوسترهای تریتا ادامه مطلب را کلیک کنید.

دو ماهنامه پژوهش در علوم توانبخشی

دو ماهنامه پژوهش در علوم توانبخشی بروزرسانی شد.

راهنمای نویسندگان به فارسی

راهنمای نویسندگان به لاتین

فرآیند رسمی بررسی مقالات

پروسه چاپ مقالات

جهت اطلاعات بیشتر به سایت مجله مراجعه فرمائید. jrrs.mui.ac.ir

جلسه دفاع از پایان نامه

جلسه دفاع از پایان نامه سجاد عامل عینی دانشجوی کارشناس ارشد فیزیوتراپی تحت عنوان "مقایسه اثر منیپولاسیون و منیپولاسیون به همراه تمرین درمانی بر درد و عملکرد افراد مبتلا به کمر درد حاد غیر اختصاصی" به راهنمایی دکتر عبدالکریم کریمی و دکتر زهرا سادات رضائیان

زمان : ۹:۳۰ یکشنبه بیست و یکم شهریورماه ۹۵

مکان: سالن بهمن دانشکده علوم توانبخشی

جلسه دفاع از پایان نامه

جلسه دفاع از پایان نامه مریم پیرحیاتی دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیوتراپی تحت عنوان "بررسی انرژی مکانیکی اندام تحتانی در شدت‌های مختلف استئوآرتریت زانو" به راهنمایی دکتر زهرا سادات رضائیان و مشاوره‌ی دکتر سپاستین لوبت

زمان: ۸:۳۰ صبح چهارشنبه ۱۷ شهریور ماه

مکان: سالن بهمن دانشکده علوم توانبخشی

واحد فرهنگی بسیج دانشکده علوم توانبخشی برگزار می‌کند

واحد فرهنگی بسیج دانشکده علوم توانبخشی، اولین همایش معرفی رشته های علوم توانبخشی را برای داوطلبین کنکور سراسر سال ۹۵ برگزار می‌کند
 

سرطان بهانه‌ای برای همدلی

از کمالات اختصاصی انسان، احسان است.

با همت، حمیت و با مشارکت و هم‌یاری مالی، معنوی و اندیشه‌ای در کمک به بیماران مبتلا به سرطان با مرکز خیریه طب پیشگیری و ارتقاء سلامت انتخاب همسو و همگرا شده و سخاوتمندانه و کریمانه اهتمام ورزیم.

مرکز طب پیشگیری و ارتقاء سلامت انتخاب با بدرقه دعای خیر بیماران و خیرین در راستای گسترش مفاهیم انسان دوستی و پرداختن به حل مسائل اولویت‌دار و روی زمین مانده توانسته است در زمینه پیشگیری و کنترل سرطان قدم برداشته و سهم خود را در اعتلای سلامت جامعه ایفا نماید و تاکنون خدمات خود را به بیش از ۳ هزار و هفتصد خانواده به صورت رایگان ارائه نموده است.

دفاع از پایان نامه

جلسه دفاع از پایان نامه اشرف محمودزاده دانشجوی رشته فیزیوتراپی، تحت عنوان"بررسی اثر سوزن خشک بر دردهای انتشاری در بیماران مبتلا به کمر درد ناشی از دیسکوپاتی" به راهنمایی دکتر عبدالکریم کریمی و به مشاورت دکتر زهرا سادات رضائیان روز چهارشنبه ۳۰ تیرماه ۹۵ ساعت ۳۰:۸  در سالن بهمن در دانشکده علوم توانبخشی برگزار خواهد شد.

کارگاه آموزشی سه روزه طراحی و ساخت بریس بلند اندام تحتانی با فناوری الیاف کربن

کارگاه آموزشی سه روزه  طراحی و ساخت بریس بلند اندام تحتانی با فناوری الیاف کربن

مدرس استاد بزرگوار جناب آقای وهاب کاشانی 

دهم الی دوازدهم مرداد ماه سال ۹۵

دفاع از پروپوزال

جلسه دفاع از پروپوزال شبنم طالبی دانشجوی رشته فیزیوتراپی، تحت عنوان"مقایسه تاثیر فوری سرد کردن موضعی مچ پا به دو طریق اسپری سرما و کیسه یخ بر تعادل افراد سالم" به راهنمایی مجتبی حشمتی پور و به مشاورت حمزه بهارلویی روز دوشنبه ۴ مرداد ماه ۹۵ ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۳ در سالن بهمن در دانشکده علوم توانبخشی برگزار خواهد شد.

همایش یکروزه عفاف و حجاب

  • fبه به مناسبت بزرگداشت هفته عفاف و حجاب  و به منظور ترویج فرهنگ حیا، عفت و پاکدامنی معاونت دانشجویی فرهنگی ، روابط عمومی و بسیج کارکنان  دانشگاه همایش یک روزه ای عفاف و حجاب برگزار می‌کنند.
  • مکان: مرکز همایش های علمی فرهنگی دانشگاه
  • زمان:از ساعت ۱۰ الی ۱۳  روز چهارشنبه مورخ  ۲۳/۰۴/۹۵

اطلاعیه برگزاری روز قدس

روز قدس روز اسلام است(امام خمینی "ره")

روز قدس را معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) بر تارک تاریخ به یادگار گذاشت تا مردم مسلمان جهان از ستمی که بیدادگران بر ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین روا می‌دارند غافل نمانند و در برابر ستمگران تاریخ، با قامتی افراشته قیام کنند.

اینک که در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان قرار گرفته‌ایم از کلیه اساتید معزز، کارکنان محترم و خدوم دانشکده علوم توانبخشی دعوت می‌شود همچون سال‌های گذشته به منظور ابراز انزجار از رژیم اشغالگر غاصب اسرائیل همگام و هم نفس با سایر اقشار مومن و خداجوی اصفهان در راهپیمایی عظیم روز قدس شرکت فرمائید.

وعده ما در شهر اصفهان: جمعه ۱۱ تیرماه ۹۵، ساعت ۱۱ صبح، خیابان استانداری، مقابل مراکز آموزشی درمانی نور و حضرت علی اصغر(ع)

فراخوان طرح‌های پژوهشی کمیته تحقیقات دانشجویی(تریتا)

کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده علوم توانبخشی از دانشجویان علاقمند دعوت بعمل می‌آورد که طرح های تحقیقاتی خود را به صورت چاپ شده به همراه نسخه الکترونیکی (روی سی دی) حداکثر تا تاریخ ۳۱ خرداد ماه به دکتر لیلا قسیسین اتاق ۳۰۷ تحویل دهند.

کارگاه آموزشی دو روزه " طراحی و ساخت پروتز اندام فوقانی"

به اطلاع کلیه دانشجویان و اعضای هیئت علمی گروه ارتوپدی فنی می رساند کارگاه دو روزه "طراحی و ساخت پروتز اندام فوقانی" همراه با ده امتیاز آموزش مداوم در تاریخ شانزدهم و هفدهم خرداد ماه در محل کلینیک ارتوپدی فنی دانشکده برگزار می گردد.

علاقمندان جهت اطلاع بیشتر به قسمت همایش‌ها مراجعه فرمایند.

فراخوان نخستین جشنــواره عکــس سلفی "من وپدر یا مادر کارگرم "

اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی   در نظر دارد همزمان با هفته بزرگداشت کارگر  نخستین جشنواره عکس سلفی "من به پدر و یا مادر کارگرم افتخار می کنم" را برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی سازمان  تامین اجتماعی  این مسابقه با هدف ارج نهادن به زحمات و تلاش های کارگران  عزیز  در بخش های مختلف  صنعتی، کشاورزی، خدماتی و... و نقش بی بدیل آنان در  تعالی ورشد فرزندان و شکوفایی اقتصاد کشور  برای تمامی فررندان کارگران عزیز برگزار می شود.

نمونه سوالات آسکی گروه کاردرمانی(ذهن)

برای دیدن نمونه سوالات آسکی گروه کاردرمانی(ذهن) اینجا را کلیک کنید.

نمونه سوالات آسکی گروه کاردرمانی(نرولوژی)

برای دیدن نمونه سوالات آسکی گروه کاردرمانی(نرولوژی) اینجا کلیک کنید.

نمونه سوالات آسکی گروه کاردرمانی

برای دیدن نمونه سوالات آسکی گروه کاردرمانی اینجا کلیک کنید.

نمونه سوالات آسکی گروه کاردرمانی(آزمون)

جهت دیدن نمونه سوالات آزمون آسکی گروه کاردرمانی اینجا کلیک کنید.

نمونه سوالات آسکی گروه کاردرمانی (جسم)

برای دیدن نمونه سوالات آسکی گروه کاردرمانی (جسم) اینجا را کلیک کنید

نمونه سوالات آسکی گروه کاردرمانی (روان)

جهت دیدن نمونه سوالات آسکی گروه کاردرمانی (روان) اینجا کلیک کنید.

بازدید از شرکت تجهیزات پزشکی بهیار

واحد پژوهشی دانشکده فناوریهای نوین در نظر دارد بازدیدی از شرکت تجهیزات پزشکی بهیار صنعت سپاهاندر روز شنبه مورخ ۹۵/۰۳/۰۸ از ساعت ۱۰ الی ۱۲ بعمل آورد. علاقمندان برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنند.

نمونه سوالات آسکی گروه گفتار درمانی

برای دیدن نمونه سوالات آسکی گروه گفتار درمانی اینجا را کلیک کنید.

نمونه سوالات آسکی گروه شنوایی (بهار ۹۵)

برای دیدن نمونه سئوالات آسکی به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.

نمونه سوالات آسکی گروه فیزیوتراپی (بهار ۹۵)

برای دیدن نمونه سوالات آسکی گروه فیزیوتراپی (بهار ۹۵) به قسمت ادامه مطلب مراجعه فرمائید.

برگزاری کارگاه آموزشی دو روزه با عنوان " طراحی و ساخت بریس اسکولیوزی کایفولوژیک" توسط گروه ارتوپدی فنی

به اطلاع کلیه دانشجویان و همکاران محترم می رساند کارگاه آموزشی دو روزه  طراحی و ساخت بریس اسکولیوزی کایفولوژیک با تدریس اساتید محترم آقایان دکتر ابراهیم صادقی (دکترای تخصصی ارتوپدی فنی از دانشگاه سالفورد انگلستان)، دکتر عبداله هادی (متخصص ارتوپدی و فوق تخصص جراحی ستون فقرات) و دکتر عبدالکریم کریمی (دکترای تخصصی فیزیوتراپی) در تاریخ دهم و یازدهم خرداد ماه سال جاری در محل تالار معرفت و کلینیک ارتوپدی فنی دانشکده برگزار می گردد.لازم به ذکر است این کارگاه ددارای ۱۰ امتیاز باز آموزی ویژه کارشناسان،کارشناسان ارشد و دکترای ارتوپدی فنی می باشد.جهت ثبت نام یک هفته قبل از برگزاری آزمون به سایت سامانه آموزش مداوم اصفهان مراجعه نموده و اقدام به ثبت نام آنلاین نمائید.جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به کارگاه با داخلی ۵۰۱۹ (آقای کمالی) تماس حاصل فرمائید

 

برخی از مواردی که در تصویب پروپوزالها باید رعایت گردد

معاونت پژوهشی دانشکده از برخی از مواردی که در تصویب پروپوزالها باید رعایت شود خبر داد.

جهت دیدن موارد اینجا را کلیک کنید.

نمونه سوالات آسکی ارتوپدی فنی

برای دیدن نمونه سوالات آسکی ارتوپدی فنی به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.

قابل توجه دانشجویان عزیز دانشکده علوم توانبخشی

نمونه سئوالات آسکی از روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه برای تمامی گروه‌ها بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

هفته آموزش گرامی باد

آموزش دانشکده علوم توانبخشی از برنامه‌های هفته آموزش خبر داد.

برنامه های هفته آموزش

کارگاه آشنایی با Microsoft office

کارگاه آشنایی با نرم افزار Microsoft Office

مدرس: دکتر زهرا سادات رضائیان

ثبت نام: حضوری از چهارشنبه اول اردیبهشت ماه الی ۷ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۲:۴۵ الی ۱۴ دفتر کمیته دانشجویی دانشکده علوم توانبخشی

هزینه ثبت نام: ۱۰۰۰۰۰ ریال

زمان برگزار کارگاه‌:

یکشنبه : ۹۵/۲/۵ ساعت ۱۳ الی ۱۷

چهارشنبه: ۹۵/۲/۸ ساعات ۸ صبح الی ۱۲

برگزار درس سمینار تحت عنوان "بررسی تعادل ایستایی پس از بازسازی رباط صلیبی قدامی"

 برگزاری درس سمینار گروه فیزیوتراپی هر هفته روزهای سه شنبه از ساعت ۱۲ الی ۱۳ در سالن معرفت برگزار میگردد.

درس سمینار این هفته، تحت عنوان  "بررسی تعادل ایستایی پس از بازسازی رباط صلیبی قدامی" سه شنبه ۳۱ فروردین برگزار می‌گردد.

شرکت در این جلسات برای عموم آزاد است.

ارائه دهنده این هفته: محمود پناهی

برگزاری کلاسهای آموزش هنری ویژه دانشجویان دختر

مدیریت فرهنگی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه، اقدام به برگزاری کلاسهای آموزشی هنر ویژه دانشجویان دختر شامل :  آرسینا، نما کاشی، تیناب و ویتال، عروسک محلی، دسرهای بهاری، سوسیس و کالباس خانگی می نماید

دانشجویان عزیز و علاقمند می توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۷ فروردین ماه به وب سایت فرهنگی سامانه اردوهای دانشجویی این معاونت مراجعه نمایند.

دسترسی آزمایشی دو ماهه به ۲۲ عنوان از مجلات گروه انتشاراتBMJ و ...

با توجه به نامه رئیس مرکز توسعه اطلاعات و انتشارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص دسترسی آزمایشی دو ماهه به ۲۲ عنوان از مجلات گروه انتشاراتی BMJ و همچنین مجموعه منابع آموزش و تصمیم سازی بالینی BMJ Best Practice 

و مجموعه آموزش مداوم دیداری و شنیداری BMJ learning، به اطلاع می رساند از هم اکنون امکان دسترسی به این مجموعه ارزشمند تا تاریخ پانزدهم اردیبهشت ماه ۹۵ از طریق وب سایت کتابخانه مرکزی به آدرس www.lib.mui.ac.ir برای همه همکاران عضو هیات علمی، محققان و دانشجویان فراهم گردیده است.

برنامه کاروزی دانشجویان رشته فیزیوتراپی (چرخش دوم) نیمسال دوم ۹۵-۹۴

برنامه کاروزی دانشجویان رشته فیزیوتراپی (چرخش دوم) نیمسال دوم ۹۵- ۹۴ اعلام شد.

جهت دیدن برنامه اینجا را کلیک کنید.

اطلاعیه توزیع بن کارت سال ۹۵

با توجه به مصوبه هیات مدیره تعاونی مصرف دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مبنی بر افزایش توان خرید همکاران و بازنشستگان محترم، مقرر گردیده توزیع بن کارت تا سقف ۱۰۰۰۰۰۰۰ ریال و در صورت توانایی در باز پرداخت اقساط بدهی ایجاد شده، تا مبلغ ۲۰۰۰۰۰۰۰ ریال با اقساط ۱۰ ماهه انجام پذیرد.

تدریس و برگزاری کارگاه مدل سازی سیستم های اسکلتی- عضلانی با استفاده از نرم افزار Opensim توسط دکتر محمد تقی کریمی

نهمین همایش بین‌المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌گردد.

این همایش بین المللی در تاریخ ۱۹ و ۲۰ اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

بازارچه خیریه نوروزی در دانشکده علوم توانبخشی

شورای صنفی دانشکده علوم توانبخشی با همکاری بسیج دانشکده برگزار می‌کند.

بازارجه خیریه نوروزی

در این بازارچه همه دعوتیم

مکان: روبروی دانشکده علوم توانبخشی

زمان:۱۰ الی ۱۷ اسفندماه ۹۴

اطلاعیه آگهي استخدام عضو هيات علمي پيماني

معاونت آموزشی دانشگاه اعلام نمود: ثبت نام اینترنتی سیزدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هيات علمي پيمانی دانشگاههای علوم پزشکی کشور از تاریخ ۱ اسفندماه لغایت ۲۷ اسفندماه، از طریق سایت هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی وزارت : http://jazb.aac.behdasht.gov.ir/index.aspx  انجام می پذیرد.

مرکز خیریه طب پیشگیری و ارتقاء سلامت انتخاب (مراقبت‌هاتی حمایتی و تسکینی)

از کمالات اختصاصی انسان، احسان است.

با همت، حمیت و با مشارکت و هم‌یاری مالی، معنوی و اندیشه‌ای در کمک به بیماران مبتلا به سرطان با مرکز خیریه طب پیشگیری و ارتقاء سلامت انتخاب همسو و همگرا شده و سخاوتمندانه و کریمانه اهتمام ورزیم.

مرکز طب پیشگیری و ارتقاء سلامت انتخاب با بدرقه دعای خیر بیماران و خیرین در راستای گسترش مفاهیم انسان دوستی و پرداختن به حل مسائل اولویت‌دار و روی زمین مانده توانسته است در زمینه پیشگیری و کنترل سرطان قدم برداشته و سهم خود را در اعتلای سلامت جامعه ایفا نماید و تاکنون خدمات خود را به بیش از ۳ هزار و هفتصد خانواده به صورت رایگان ارائه نموده است.

معرفی کاندیدای حوزه سلامت در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

امروز یکم اسفندماه ۹۴ جلسه پرسش و پاسخ کاندیداهای حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان (هیات علمی)برگزار می‌گردد.

این مراسم در تالار شریعتی دانشگاه از ساعت ۱۳ الی ۱۶ برگزار خواهد شد.

آغاز ثبت نام بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت

مدیریت فرهنگی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه اعلام نمود: ثبت نام بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت ویژه دانشجویان اساتید و کارکنان دانشگاههای علوم پزشکی کشور آغاز گردید

اطلاعات بیشتر تماس با ۳۷۹۲۳۰۴۷ دفتر قرآن و عترت دانشگاه

دانشجویان خلاق، فعال و پرشور دانشکده علوم توانبخشی

روابط عمومی دانشکده علوم توانبخشی در زمینه عکاسی، خبر نویسی و امور اجرایی دعوت به همکاری می‌نماید.

علاقمندان می‌توانند به دفتر روابط عمومی، طبقه دوم دانشکده مراجعه فرمایند.

انتخاب سرآمدان علمی

فدراسیون سرآمدان علمی با هدف کمک به تحقیقات علمی معتبر در کشور، سالانه ۱۰۰ محقق سرآمد را شناسایی و به آنها گرنت‌های پژوهشی و آزمایشگاهی پرداخت می‌کند. این افراد براساس میزان دستاوردها و امتیاز کسب کرده در ۲ گروه الف و ب رتبه‌دهی می‌شوند.
 

فراخوان حمایت از طرح‌های فناورانه حوزه سلامت

معاون تحقیقات فناوری کشور اعلام کرد در خصوص حمایت از طرح‌های فناورانه حوزه سلامت به اطلاع می‌رساند اولویت‌های سموم، و آلاینده‌های شیمیایی در سایت دفتر توسعه فناوری سلامت در دسترس می‌باشد.

نحوه دسترسی به سایت: www.hbi.ir

ارسال طرح‌های مورد تظر به پست الکترونیکی: Fanavarimedical@gmail.com

اطلاعیه

فراخوان شماره ۲ طرح تحقیقاتی بهمن ماه ۹۴

واحد تحقیقات اختلالات ارتباطی در نظر دارد به منظور ارتقای جایگاه علمی این واحد و دانشکده توانبخشی از تعدادی از طرح­های بدیع و منتخب شما حمایت به عمل آورد. علاقمندان می­توانند تا تاریخ ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۴ پروپوزال­های خود را به این مرکز ارسال نمایند.

دسترسی آزمایشی Trial

قابل توجه اعضای محترم هیات علمی, دانشجویان و پژوهشگران دانشکده علوم توانبخشی

سمینار استئوتومی

سمینار استئوتومی (تعویض مفصل زانو (یک کمپارتمان درمانهاي مختلف جهت استئوآرتریت یک کمپارتمان)

تاریخ : ۱۷ الی ۱۸ دی ماه ۹۴

مکان: تالار زیتون دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

حضور فیزیوتراپیست ها در این سمینار رایگان می باشد.

جهت دیدن برنامه سمینار اینجا را کلیک کنید.

سیزدهمین همایش پیاده روی (کاروان نشاط و سلامتی)

معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه، سیزدهمین همایش پیاده روی را تحت عنوان "کاروان نشاط و سلامتی" روز جمعه ۴ دیماه ۹۴ ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه به همراه خانواده هایشان برگزار می نماید.

این همایش راس ساعت ۷ صبح از محل تالار دکتر شریعتی بطرف سالن ورزشی شهید موحدی برگزار  و در پایان، مراسم قرعه کشی هدایای ورزشی و دوچرخه انجام خواهد شد

آخرین مهلت جهت دریافت پایان‌نامه‌ها و طرح‌های تحقیقاتی سال ۱۳۹۴

معاونت پژوهشی دانشکده علوم توانبخشی اعلام کرد: جهت سازماندهی امور مالی پایان نامه ها و طرح های تحقیقاتی در سال ۱۳۹۴، تا پایان ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۴به پایان نامه ها و طرح های تحقیقاتی کد تحقیقاتی و بودجه تخصیص داده می شود. بدیهی است بعد از این تاریخ تا ابتدای سال ۱۳۹۵ هیچ پایان نامه یا طرح تحقیقاتی جهت اخذ کد تحقیقاتی دریافت نمی گردد.

ژورنال کلاب تحت عنوان اثر لیزر بر استئوآرتریت زانو

ژورنال کلاب تحت عنوان اثر لیزر بر استئوآرتریت زانو ۲۲ آذر ماه در تالار معرفت ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴ برگزار می گردد.
 
ارائه دهنده: میلاد عطائیان، دانشجوی کارشناسی ارشد

برگزاری کارگاه PNF

 
کارگاه PNF با ۵ امتیاز بازآموزی۲۴ آذر ماه در کلاس تمرین درمانی از ساعت ۸ الی ۱۳ برگزار می گردد. گفتنی است مدرسین این کارگاه, صغری جوکار و حمزه بهارلوئی
می باشند. علاقمندان جهت ثبت نام از طریق سایت آموزش مداوم اقدام نمایند.

گروه کاردرمانی دانشکده علوم توانبخشی برگزار می‌کند

کارگاه یک روزه کاربرد ماساژ در اختلالات ذهنی و جسمی کودک به صورت عملی و تئوری

مدرس مرضیه پورپیرعلی عضو هیئت علمی گروه کاردرمانی

تاریخ ۹۴/۹/۱۸ ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳ در کلینیک کاردرمانی دانشکده توانبخشی برگزار می گردد.

از علا قه مندان دعوت می گردد جهت ثبت نام به سایت سامانه آموزش مداوم مراجعه نمایند.

کارگاه روش تحقیق مقدماتی

تریتا (کمیته تحقیقات دانشجویی) کارگاه‌ی تحت عنوان روش تحقیق مقدماتی در دانشکده علوم توانبخشی برگزار می‌کند.

این کارگاه از ساعت ۱۲ الی ۱۴ در کلاس شهید خرازی برگزار می‌‌گردد، علاقمندان می‌توانند جهت ثبت نام ، روزهای شنبه و چهارشنبه ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴ به دفتر کمیته به خانم میترا میرباقری مراجعه نمایند. هزینه ثبت نام ۳۵ هزار تومان می‌باشد.

گفتنی است شرکت در این دوره جهت دریافت حمایت‌های مالی پژوهشی از کمیته تحقیقات دانشجویی ضروری می‌باشد همچنین افراد شرکت کننده در این دوره به عنوان پژوهش‌یار در مرکز تحقیقات دانشکده مشغول به فعالیت خواهند شد.

ژورنال کلاب تحت عنوان فعالیت بدنی و سندرم روده تحریک پذیر

گروه فیزیوتراپی دانشکده علوم توانبخشی ژورنال کلابی تحت عنوان فعالیت بدنی و سندرم روزد تحریک پذیر برگزار می‌کند.

مدرس این ژورنال کلاب مژگان فانی دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیوتراپی می‌باشد.

علاقمندان می‌توانند در تاریخ ۸ آذر ماه ۹۴ ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۵ در تالار بهمن حضور بهم رسانند.

انتخابات کمیته(تریتا) تحقیقات دانشجویی دانشکده علوم توانبخشی

انتخابات دبیر جدید تریتا (کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده علوم توانبخشی) در تاریخ سه شنبه۹۴/۹/۳ از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴ در کلاس علم الهدی برگزار خواهد شد.

گروه گفتار درمانی دانشکده علوم توانبخشی برگزار می‌کند

گروه گفتار درمانی دانشکده علوم توانبخشی برگزار می‌کند: کنفرانس یکروزه تحت عنوان "تشخیص زودهنگام اوتیسم"

تاریخ شروع ثبت نام: ۹۴/۶/۳

زمان اجرای کنفرانس یکروزه: ۹۴/۱۰/۲۴

مکان: سالن معرفت دانشکده علوم توانبخشی

ظرفیت: ۵۰ نفر، اولویت با افرادیست که زودتر ثبت نام نموده‌اند.

ژورنال کلاب اختلالات کارکرد اجرایی در اوتیسم

گروه کاردرمانی دانشکده توانبخشی علوم توانبخشی برگزار می‌کند.ژورنال کلاب تحت عنوان "اختلالات کارکرد اجرایی در اوتیسم "

زمان : ۹۴/۸/۱۸ ساعت ۱۲.۳۰

مکان: تالار معرفت دانشکده علوم توانبخشی

جهت دیدن پوستر ژورنال کلاب اینجا را کلیک کنید.

برگزاری انتخابات شورای صنفی پردیس‌های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه بمنظور ایجاد بستر مناسب برای تقویت زمینه‌های فکری، مشارکت دانشجویان در امورصنفی و حفظ و پیگیری حقوق و حریم دانشجوئی انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را برگزار می‌نماید.

علاقمندان می‌توانند جهت اعلام داوطلبی و ثبت نام از تاریخ ۹ آبان لغایت ۱۴ آبان ماه به دفتر امور دانشجویی دانشکده‌ مراجعه نمایند.

کارگاه ارائه و طراحی پوستر

کارگاه ارائه و طراحی پوستر روز ششم و دهم آبانماه در دانشکده علوم توانبخشی برگزار می‌گردد.
 

کارگاه آشنایی با طبقه بندی بین المللی عملکرد و سلامت ICF

کارگاه آشنایی با طبقه بندی بین المللی عملکرد و سلامت‌ ICF و کاربرد آن در مدیریت اختلالات گفتار و زبان روز سیزدهم آبان ماه سال ۹۴ در دانشکده علوم توانبخشی برگزار می‌گردد.

فراخوان پذیرش طرح‌های تحقیقاتی ۱

واحد تحقیقات اختلالات ارتباطی در نظر دارد به منظور ارتقای جایگاه علمی این واحد و دانشکده علوم توانبخشی از تعدادی از طرح­های بدیع و منتخب شما حمایت به عمل آورد. علاقمندان می­توانند تا تاریخ ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۴ پروپوزال­های خود را به این مرکز ارسال نمایند.

کارگاه الکترومایوگرافی

گروه فیزیوتراپی دانشکده علوم توانبخشی کارگاهی تحت عنوان "آشنایی با کاربرد الکترومایوگرافی در فیزیوتراپی" برگزار می‌کند.

تیم شکاف لب و کام دانشکده علوم توانبخشی برگزار می‌کند

دوازدهمین کارگاه آموزشی تشخیص و آموزش روش های نوین جراحی در بیماران دارای شکاف لب و کام با حضور پروفسور سامرلد از انگلستان.

برگزاری کارگاه پوکی استخوان در سالمندی

کارگاه پوکی استخوان در سالمندی ویژه پزشکان شاغل در مراکز بهداشتی درمانی تحت پوشش مرکز بهداشت شماره ۲ اصفهان با حضور حمزه بهارلویی به عنوان مدرس در تاریخ‌های ۲۳ و ۳۰ آذر ماه سال جاری ساعت ۱۰ الی ۱۲ صبح در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شماره ۲ اصفهان برگزار خواهد شد.

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌کند

گل، همین پنج روز و شش باشد        وین گلستان همیشه خوش باشد

 

گلستان خوانی با حضور دکتر عابدی

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌کند

ازدواج بهنگام، آگاهانه، آسان و پایدار

نوزدهمین مراسم ازدواج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور

مسابقه طراحی لوگوی

مسابقه طراحی لوگوی واحد تحقیقاتی، اختلالات ارتباطی گفتار، زبان و شنوایی

دسترسی آزمایشی به پایگاه BMJ

از تاریخ ۹۴/۶/۳۰به مدت ۳ ماه کاربران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان که دارای اکانت VPN هستند می‌توانند به لینک این مجموعه در سایت کتابخانه مرکزی به آدرسhttp://lib.mui.ac.ir مراجعه و از پایگاه BMJ استفاده کنند. جهت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

جشن روز جهانی فیزیوتراپی

جشن روز جهانی فیزیوتراپی با حضور وزیر بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌گردد.

این مراسم در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی روز پنج شنبه ۹۴/۶/۲۶ برگزار می‌گردد.

اطلاعيه تامین نیروی انسانی مورد نیاز بیمارستان شهید مصطفی خمینی (ره) کلیشاد و سودرجان

بیمارستان شهید مصطفی خمینی (ره) کلیشاد و سودرجان شهرستان فلاورجان در نظر دارد نسبت به تأمين نيروهاي مورد نياز خود به ( تعداد ۵۰ نفر)، در قالب خريد از طریق شرکت های طرف قرارداد افراد واجدالشرایط را به صورت شرکتی جذب نمايد.

مراسم آغاز سال تحصیلی در پردیس دانشگاه

مراسم آغاز سال تحصیلی در پردیس دانشگاه، روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۷/۱ از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در تالار شریعتی توسط معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه برگزار خواهد شد.

جدول راهنمای قابلیت های مرکز مخابرات جدید دانشگاه

با عنایت به خرید و راه اندازی مرکز مخابرات جدید دانشگاه، ضمن ارتقاء کیفی ارتباطات درون و برون دانشگاهی و رفع کمبود خطوط تلفن در کلیه پردیس دانشگاه، جدول راهنمای امکانات این مرکز،توسط مدیریت خدمات پشتیبانی و تجهیزات پزشکی دانشگاه اعلام گردید.  

فروش واحدهای مسکونی پروژه نگار

تعاونی مسکن هیات علمی و کارکنان دانشگاه اعلام نمود: فروش واحدهای مسکونی پروژه نگار با مشارکت شرکت توسعه امید واقع در خیابان امام خمینی روبروی گز سکه، نبش کوچه ۳۸ آغاز گردیده است.

قابل توجه دانشجویان جدیدالورود کلیه مقاطع متقاضی خوابگاه در سال تحصیلی ۹۵-۹۴

معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه اعلام نمود: با توجه به اینکه اسکان دانشجویان­ جدیدالورود کلیه­ مقاطع­ سال تحصیلی۹۵-۹۴، دانشجویان میهمان و انتقالی دائم  سال ۹۴ ازطریق خوابگاه خودگردان انجام می گیرد.

اطلاعات اعضاء گروه فیزیوتراپی دانشکده علوم توانبخشی بروز رسانی شد.

اطلاعات آموزشی و پژوهشی اعضای گروه فیزیوتراپی دانشکده علوم توانبخشی بروز رسانی شد.

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به قسمت اعضای گروه، اطلاعات آموزشی و پژوهشی اعضاء را مشاهده فرمایند.

روابط عمومی دانشکده علوم توانبخشی

گروه فیزیوتراپی دانشکده علوم توانبخشی برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی تحت عنوان:

Comprehensive approach in treating lumbar-pelvic-hip complex pain and dysfunctions: differential diagnosis and clinical reasoning

برگزاری هفتمین رویداد ایده شو

هفتمین رویداد ایده شو با موضوع بهداشت و سلامت توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌گردد.

گزینش دانشجو تبدیل تعهد عام به خاص

گزنیش دانشجو فیزیوتراپی تحت عنوان تبدیل تعهد عام به خاص در دانشکده علوم توانبخشی

اطلاعيه

قابل توجه علاقمندان به جلسات پرسش و پاسخ مجله پژوهش در علوم توانبخشي.

جلسه پرسش و پاسخ اين هفته چهارشنبه(۹۴/۵/۱۴) برگزار نخواهد شد.

جلسات همچنان از هفته آينده ادامه خواهد داشت.

مجله پژوهش در علوم توانبخشي برگزار مي‌كند

مجله پژوهش در علوم توانبخشي برگزار مي‌كند: جلسه پرسش و پاسخ پيرامون مقدمه مقالات با حضور، دكتر زهرا سادات رضائيان (جانشين سردبير).

"از كليه اساتيد، داوران و دانشجويان تحصيلات تكميلي جهت حضور در جلسه دعوت بعمل مي‌آيد"

زمان : چهارشنبه: ۹۴/۵/۷، ساعت: ۱۱ الي ۱۲،  مكان: سالن بهمن دانشكده علوم توانبخشي

جلسه پرسش و پاسخ پيرامون اخلاق در انتشار آثار علمي

مجله پژوهش در علوم توانبخشي برگزار مي‌كند: جلسه پرسش و پاسخ پيرامون اخلاق در انتشار آثار علمي با حضوردكتر زهراسادات رضائيان (جانشين سردبير).

از كليه اساتيد، داوران و دانشجويان تحصيلات تكميلي جهت حضور در جلسه دعوت بعمل مي‌آيد

زمان : چهارشنبه: ۹۴/۴/۲۴، ساعت: ۱۰ الي ۱۱، مكان: سالن معرفت

جلسه پرسش و پاسخ پيرامون فرم‌هاي داوري مقالات

مجله پژوهش در علوم توانبخشي برگزار مي‌كند

بررسي و تائيد كيفيت تجهيرات توانبخشي

مركز تحقيقات اسكلتي- عضلاني از كليه اساتيد و دانشجويان دانشكده جهت همكاري در ارزيابي دستگاه weight lifter دعوت به عمل مي‌آورد.

دستگاه مذكور كه جهت تعليق وزن و تمرين راه رفتن مبتلايان به ضايعات حركتي استفاده مي‌گردد اولين نمونه آن جهت بررسي و كارشناسي به دانشكده علوم توانبخشي اهدا گرديده است.

از علاقمندان به بازديد و ارزبابي عملكرد اين دستگاه خواهشمند است حداكثر تا ۱۷ ارديبهشت ماه به كلينك ارتوپدي فني(آقاي كهلاني) مراجعه فرمائيد.

بزرگداشت روز استاد و هفته آموزش

نشست آموزشي به مناسبت روز استاد در دانشكده علوم توانبخشي

برنامه هاي هفته آموزش به مناسبت هشتمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري

 به مناسبت هشتمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري برنامه هاي آموزشي از تاريخ ۵ الي ۱۰ ارديبهشت‌ماه ۱۳۹۴برگزار ميشود، علاقمندان مي‌توانند جهت اطلاع بيشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمايند.

کارت ویژه خرید یارانه ای کتاب

در ایام برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، کارت ویژه خرید یارانه ای کتاب در اختیار دانشجویان عزیز قرار می‌گيرد.

جشنواره فرهنگي قوميت‌هاي ايراني

برگزاري جشنواره فرهنگي از قوميت هاي ايراني  روز سه شنبه مورخ ۹۴/۱/۲۵  ساعت ۱۱ الي ۱۳ در طبقه همكف دانشكده علوم توانبخشي

ولادت حضرت فاطمه زهـرا سلام الله علیها

 

۲۱ فروردین ماه

 فرخنده ولادت حضرت فاطمه زهـرا سلام الله علیها، روز مادر و روز زن، مبـارك بــاد

.

تغييرات فيزيكي در دانشكده علوم توانبخشي

پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) ، با آرزوی سلامتی و توفیقات روز افزون برای شما همکاران محترم در سال جديد، با توجه به تغييرات فيزيكي كه اخيرا در دانشكده اتفاق افتاده، بدينوسيله اعلام ميگردد كه از تاريخ ۱۷ فروردين ماه ، تمامي رفت و آمدها از درب مجاور كلنيك كاردرماني انجام مي‌شود و درب هاي ديگر مسدود خواهد بود.

                                                                                     

 روابط عمومي دانشكده علوم توانبخشي

برگزاری آزمون OSCE رشته گفتاردرمانی

آزمون سنجش مهارتهای بالینی (OSCE) دانشجویان رشته گفتاردرمانی، در روز پنجشنبه ۹۳/۱۲/۲۱در حوزه اختلالات آواشناسی و واجشناسی، ناروانی های گفتار و  اختلالات تکاملی زبان (نابسامانی های گفتار و زبان در عقب ماندگی ذهنی و سندرم های نافذ رشد - نابسامانی های گفتار و زبان در آسیب دیدگی شنوایی - نابسامانی های زبانی ویژه در دوران رشد) برگزار خواهد شد.

 

در قسمت ادامه مطلب پیگیری نمایید

آغازگری در پایان هفته

استارت ‌آپ ویکند همانطور که از نامش پیداست یک رویداد شاد، مشوق خلاقیت، ایده پردازی، کارگروهی و کارآفرینی مبتنی بر دانش و نوآوری است که در سه روز آخر هفته برگزار می‌شود.کسانی که در استارتاپ ویکند حضور دارند یا یک ایده درخشان و جدی یا یکتوانمندی و تخصص دارند؛ مثلا کسانی که تخصص ICT دارند و به نوعی برنامه نویس هستند. یا کسانی که در حوزه گرافیک تخصص دارند و کسانی که متخصص راه اندازی کسب و کارند. اگر استارتاپ تم خاصی داشته باشد مثلا سلامت یا محیط زیست، شرکت کنندگان باید در آن زمینه خاص هم علاقه یا تجربه یا توانمندی داشته باشند. ترکیب این­ها باعث می‌شود ایده ای پرورش پیدا کند و هسته اولیه یک شرکت نوپا تشکیل شود.
افراد صاحب ایده باید ترکیب مناسبی از این  تخصصها را در تیم خود جمع آوری کنند. اگر تیمی که جمع شده تناسب نداشته باشد، وظیفه نماینده استارتاپ ویکند جهانی این است که این تناسب تیم‌ها را برقرار کند. به نحوی که در هر تیمی از همه این تخصصها حتما وجود داشته باشد

برگزاری کارگاه معرفی ICF و کاربرد آن در مدیریت اختلالات گفتار و زبان

کارگاه معرفی ICF و کاربرد آن در مدیریت اختلالات گفتار و زبان توسط شاخه گفتاردرمانی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده علوم توانبخشی (تریتا) برگزار می شود. ثبت نام این کارگاه که در روز پنجشنبه ۹۳/۱۱/۳۰ از ساعت ۸-۱۲ در تالار معرفت دانشکده توانبخشی برگزار خواهد شد، از طریق مراجعه به سایت ISRC.MUI.AC.IR از تاریخ ۹۳/۱۱/۲۶ تا ۹۳/۱۱/۲۹ انجام خواهد شد.

برگزاری کارگاه آنالیز حرکت پیشرفته در دانشگاه شهید بهشتی تهران

به اطلاع کلیه اساتید و دانشجویان می رساند کارگاه آنالیز حرکت در تاریخ ۱۸ دی ماه ۱۳۹۳ از ساعت ۸ الی ۱۶ در محل دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران توسط اعضای هیات علمی گروه ارتوپدی فنی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می گردد.افراد علاقمند می تواند به آدرس تهران،میدان امام حسین (ع)، خیابان دماوند،مقابل بیمارستان بوعلی دانشکده توانبخشی دانشگاه شهید بهشتی جهت ثبت نام مراجعه نمایند.

برگزاری دومین نشست بالینی شاخه گفتاردرمانی تریتا با موضوع مدیریت جلسه درمان

 

نشست بالینی شاخه گفتاردرمانی تریتا با موضوع: مدیریت جلسه درمان، با حضور جناب آقای میثم شفیعی کارشناس ارشد گفتاردرمانی در روز یکشنبه ۹۳/۱۰/۱۴ از ساعت ۱۳/۳۰ الی ۱۵ در تالار معرفت دانشکده علوم توانبخشی برگزار خواهد شد.

 

حضور برای کلیه اساتید و دانشجویان علاقه مند آزاد می باشد.

  

برگزاری اولین نشست بالینی شاخه گفتاردرمانی تریتا با موضوع Treatment Decisions for Children With Speech–Sound Disorders

 

اولین نشست بالینی شاخه گفتاردرمانی تریتا در حوزه اختلالات تلفظی گفتار باحضور سرکار خانم کیانفر در روز چهارشنبه ۹۳/۱۰/۳ از ساعت ۱۳/۳۰ الی ۱۵ در تالارمعرفت دانشکده توانبخشی برگزار خواهد شد.

حضور برای کلیه اساتید و دانشجویان علاقه مند آزاد می باشد.

   

برگزاری اولین کنفرانس دانشجویان تحصیلات تکمیلی گفتار درمانی

 

اولین کنفرانس دانشجویان تحصیلات تکمیلی گفتاردرمانی با محورهای تخصصی صوت، زبان و تولید گفتار در تاریخ ۹۳/۱۰/۱۱ ساعت ۸-۱۳ در کلاس شهید خرازی دانشکده علوم توانبخشی برگزار خواهد شد.

دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی رشته گفتاردرمانی می توانند تا تاریخ ۹۳/۱۰/۴ پوسترهای خود را به ایمیلslpmsc93@yahoo.com ارسال نمایند.

برگزاري نشست صميمانه دانشجويان با مسئولين دانشكده

 

به مناسبت فرا رسيدن روز دانشجو، نشست صميمي با حضور مسئولين دانشكده علوم توانبخشي و دانشجويان به منظور بررسي ديدگاههاي دانشجويان در خصوص مسائل آموزشي، پ‍زوهشي، دانشجويي و فرهنگي دانشكده در روز شنبه مورخ ۹۳/۹/۱۵ از ساعت ۱۲/۳۰ در محل كلاس شهيد خرازي برگزار مي گردد. محورهاي مورد بحث در اين نشست عبارتند از : بررسي مشكلات گروههاي آموزشي با حضور نماينده هاي دانشجويان، سوالات دانشجويي و پرسش و پاسخ آزاد مي باشد.

دانشجويان گرامي مي توانند سوالات خود را براي مطرح شدن در بخش سوالات دانشجويي به شماره تماس ۰۹۳۸۱۷۱۷۶۰۹ و يا آدرس پست الكترونيكي csa.rehab@gmail.com ارسال نمايند.

برگزاری کارگاههای آموزشی توسط واحد کتابخانه

 

کتابخانه دانشکده علوم توانبخشی هر ماهه کارگاههای آموزشی، جستجوی مقالات در پایگاههای مرتبط با علوم توانبخشی و آشنایی با نرم افزار کتابخانه ای، را در محل کتابخانه دانشکده برگزار می نماید. علاقه مندان می توانند جهت شرکت دراین کارگاهها تا ۳ روز قبل از تاریخ برگزاری، ثبت نام نمایند.

 

برنامه کارگاه آموزشی کتابخانه دانشکده علوم توانبخشی

برگزاری کارگاه آنالیز حرکت به روش open simm

کارگاه آنالیز حرکت پیشرفته بر اساس روش open simm برای اولین بار در کشور توسط اعضای هیات علمی گروه ارتوپدی فنی این دانشکده در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ۲۹ و ۳۰  آبانماه سال جاری برگزار می گردد.

برگزاری جلسه آشنایی با قوانین کار بالینی در گروه گفتاردرمانی

 

به اطلاع دانشجویان نیمسال ۵ و ۷ دوره کارشناسی رشته گفتاردرمانی می رساند که جلسه آشنایی با قوانین کار بالینی در مراکز درمانی، روز پنجشنبه  ۱۰/۷/ ۹۳ ساعت ۱۲:۳۰-۱۱:۳۰ در کلاس شهید کاظمی برگزار می گردد. حضور کلیه دانشجویانی که در نیمسال جاری واحد کارورزی را اخذ ننموده اند نیز در این جلسه الزامی است.

بیمه شخص ثالث و حوادث خودروهای دولتی و پرسنل دانشگاه

با عنایت به عقد قرارداد تجمیع خریدبیمه نامه شخص ثالث و حوادث سرنشین و بدنه خودروهای دولتی و پرسنل دانشگاه، خواهشمند است نسبت به رعایت موارد زیر دستور اقدام مقتضی صادر فرمایید.     

در قسمت ادامه مطلب پیگیری نمایید

اشتراک در دانشکده علوم توانبخشی RSS